Gratis aanmeldenInloggen
Schoolrijk rekentoetsenSchoolrijk rekentoetsen(181 lessen)6 jaar lid

Toets: VPS G1 Ik kan sommen met verhoudingen uitrekenen, zoals bijvoorbeeld: 6 pakken kosten 18 euro, hoeveel betaal je dan voor 5 pakken?

Rekenen - Getallen
Groep 4
6 vragen
Voorbeeld
€ 0,09Per leerlingKopen
Omschrijving

Ik kan sommen met verhoudingen uitrekenen, zoals bijvoorbeeld: 6 pakken kosten 18 euro, hoeveel betaal je dan voor 5 pakken?

Deel deze les met anderen







Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Meer lesmateriaal voor groep 5